poniedziałek, 2 lipca 2012

Niespodzianki - prezenty dla gości weselnych!


Przyjęcie weselne nie może obyć się bez szeregu niespodzianek. Państwo Młodzi często prześcigają się w pomysłach czym zaskoczyć grono swoich gości i jak wywrzeć na nich tzw. "wielkie wow". Rozmawiając ostatnio z pewną parą młodą dowiedziałam się, że coraz częściej spotyka się prezenty zostawione gościom na talerzyku w podziękowaniu za przybycie. Zazwyczaj są to drobiazgi: breloczki do kluczy oraz inne bibeloty przypominające o tej uroczystości - gdy po jakimś czasie w ręku trzyma się taki weselny skarb. Myślę, że to dosyć fajny i niedrogi pomysł jeśli przyjęcie jest niewielkie. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej przy weselach z większą liczbą osób, taki zabieg jest troszkę kosztowny:)Jak zatem zaskoczyć gości za niewielkie pieniądze?


podziękowania dla gości,prezenty dla gości weselnych,breloczek

Jednym z pomysłów może być pokaz zdjęć wykonany na przyjęciu weselnym. Trzeba jednak do tematu podejść bardzo humorystycznie i z pomysłem, by po dwóch minutach slajdów nie ujrzeć znudzonych min gości weselnych. Może historia miłości z nutką "Mody na sukces" bądź brazylijskiej telenoweli byłaby ciekawa,a zarazem zaskakująca! Albo postać Pana Młodego w charakteryzacji Chucka Norrisa? Myślę, że każdy pomysł będzie dobry!Kreatywność - przede wszystkim!

2 komentarze:

  1. Myślę że to świetny pomysł, znam swoja rodzinkę i męże świadek jest grafikiem komputerowym i coś fajnego wymyślimy pierwsze co przyszło mi do głowy to Gwiezdne Wojny ciemna i jasna strona mocy ale będzie ubaw do wesela jeszcze 6 miesięcy to mam czas

    OdpowiedzUsuń
  2. To się nazywa prezent! Ja uważam, że kreatywne myślenie to podstawa takich prezentów. Każda rodzina jest inna i lubi co innego, więc warto się wysilić.

    OdpowiedzUsuń